Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute)

MBO Niveau 4

Algemene informatie

In deze opleiding leer je omgaan met vakken die gericht zijn op de inrichting van het land, wettelijke regelingen en organisaties. In de diensverlenende recreatieve sector is het van belang dat je netjes en verzorgd overkomt. Je leert om flexibel met mensen om te gaan en je leert om samen te werken. Je benadert mensen vriendelijk en beleefd. Je leert om te overleggen over wat je tijdens je werkzaamheden tegenkomt en je leert om zaken met andere mensen te bespreken. De opleiding legt daarom de nadruk op vakken als gastvrijheidkunde, public relations en communicatieve vaardigheden. Een middenkaderfunctionaris in de recreatieve sector krijgt veel te maken met buitenlandse projecten, werknemers en toeristen. Daarom leer je tenminste twee buitenlandse talen tijdens de opleiding.

Taken: De Middenkaderfunctionaris Recreatie weet veel van wat mensen in hun vrije tijd kunnen doen in Nederland en in het buitenland. Vooral over campings, recreatie- en themaparken. Je ontvangt gasten en zorgt dat zij ergens kunnen slapen. Je zorgt dat alles zo geregeld is dat de mensen het naar hun zin hebben.

Stage: Tijdens de opleiding BOL loop je verschillende stages. Bij de opleiding BBL ga je één dag in de week naar school en werk je vier dagen in de week.

Modules: - Verplichte keuze (één of meer): Engels 2 en 3; Administratie en Beheer; Recreatie 2 en 3; Basismanagement T/R; Operationeel Management Recreatie; Ondernemingsplan Recreatie; Introductie recreatie; Horeca-assistent; Verkooptechniek; Frontoffice; Techniek en groen; Communicatie; Activiteitenbegeleiding. - Verplicht één taal: Duits 2 en 3, Frans 2 en 3, Spaans 2 en 3, of Italiaans 2 en 3. - Optioneel: Doorstroomkwalificatie HBO Toerisme en Vrije tijd.

Toelatingseisen

Om toegelaten te worden tot deze opleiding, worden de volgende voorwaarden gesteld:
- Een VMBO diploma: theoretische, gemengde, of kaderberoepsgerichte leerweg met wiskunde, economie of een 2e MVT.
- Vakopleiding zelfstandig werkend medewerker recreatie, niveau 3
- Een havo/vwo diploma.
- Een overgangsbewijs van havo/vwo-3 naar 4
- Een vbo-diploma
- Een mavo-diploma;

De instelling kan aanvullende eisen stellen, informeer hiernaar bij de opleiding van je keuze.

Toekomstmogelijkheden

Werken:
Na deze opleiding kan je terecht bij recreatiebedrijven zoals bungalowparken, campings, jachthavens of attractieparken en krijg je meestal een dienstverlenende functie. De opleiding biedt ook de mogelijkheid een eigen onderneming te starten.

Doorstuderen:
Hbo: Hogere toeristische en recreatieve opleiding, Hogere toeristische en recreatieve opleiding (kort-hbo), Vrijetijdskunde, Hogere Hotelopleiding, Hoger Economisch Onderwijs (heao), Tolk/ vertaler, Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs.

Duur

Deze opleiding duurt 3 jaar.

Open dagen (3)
DatumOpen dag
07-06-2012Openavond: EuroCollege Hogeschool: Event Management / Hotelschool / Business School
EuroCollege Hogeschool - MBO: Event Management / Hotelschool / Business School
28-06-2012Openavond: EuroCollege Hogeschool: Event Management / Hotelschool / Business School
EuroCollege Hogeschool - MBO: Event Management / Hotelschool / Business School
30-06-2012Voorlichtingsdagen: EuroCollege Amsterdam MBO+ - Event Management / Hotelschool / Business School -
EuroCollege Hogeschool - MBO: Event Management / Hotelschool / Business School
Steden (14)
StadLand
Bergen Op ZoomNederland
BredaNederland
CuijkNederland
Den HaagNederland
EindhovenNederland
EmmenNederland
GroningenNederland
HeerenveenNederland
HeerlenNederland
LeidenNederland
NijmegenNederland
RotterdamNederland
TilburgNederland
WageningenNederland
Opleidingen (0)
OpleidingNiveau
Geen kwaliteits gegevens beschikbaar
Beroepen (7)
BeroepSector
GidsHotel/Toerisme/Facilitair
HostessHotel/Toerisme/Facilitair
Medewerker ANWBTechniek
ReceptionisteCommunicatie/Reclame/Informatie/Documentatie
Toeristisch-medewerkerHotel/Toerisme/Facilitair
Medewerker RecreatiefSport/Spel
Ambtenaar sport en recreatieSport/Spel

Informatie over
Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute)

Bij welke instellingen kun je Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute) volgen?

(20) instellingen gevonden

Wanneer zijn er open dagen voor Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute)?

(3) open dagen gevonden

Welke opleidingen zijn verwant aan Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute)?

(8) opleidingen gevonden

In welke steden kun je Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute) volgen?

(14) steden gevonden

Wat kun je worden met Middenkaderfunctionaris recreatie (oude studieroute)?

(7) beroepen gevonden

Login
Close
Log in of maak een profiel aan
Mijn algemene gegevens
Mijn profiel & voorkeuren voor opleidingen
Mijn favorieten
Mijn brochures
Mijn blogs
Close
Brochures
Close
Open dagen
TODO :: Order subscription form here...