Service medewerker ICT (oude studieroute)

MBO Niveau 2

Algemene informatie

Een bedrijf is in grote mate afhankelijk van een goed werkend computersysteem. ICT staat voor Informatie en communicatie technologie. Dit gaat over computers en alles wat daarmee te maken heeft. Een Servicemedewerker ICT maakt computers klaar voor gebruik, bijvoorbeeld in een bedrijf met een groot computernetwerk, maar ook in een bedrijf dat computers produceert of in de computerdetailhandel.

Tijdens de opleiding leer je hoe je computers installeert en hoe je een computer aansluit op een netwerk. Je leert hoe je software installeert. Dat zijn de programma's die op een computer staan. Soms stel je een computer samen uit verschillende onderdelen uit een oude. Daarom leer je ook hoe en welke verschillende onderelen je kan hergebruiken.

Taken:
Je maakt computers gereed voor gebruik, je monteert en installeert hardware en software en je hebt onderhoudswerkzaamheden. Je werkt met planningen, handleidingen, bestellingen enz. Verder houd je je bezig met het uitbreiden en aanpassen van systemen.

Stage:
Tijdens de opleiding BOL loop je verschillende stages. Bij de opleiding BBL ga je één dag in de week naar school en werk je vier dagen per week.

Modules:
Verplicht: ICT-gebruik, Installatie hardware, Installatie software, Onderhoud en Beheer informatiesystemen, Maatschappelijke Vorming, Zakelijke Communicatie, Werkveldoriëntatie, Bedrijfsoriëntatie, Internationale Beroepsoriëntatie, Zakelijke Communicatie-keuzetaal. Vrije keuze: Internationale beroepsoriëntatie.

Toelatingseisen

Voor deze opleiding moet je minimaal 16 jaar zijn of tienjaar dagonderwijs hebben gehad.

Mbo-instellingen kunnen aanvullende eisen stellen, informeer hiernaar bij de instelling van je keuze.

Toekomstmogelijkheden

Werken:
Je kunt gaan werken in een bedrijf waar veel met computers wordt gewerkt, maar ook in een bedrijf waar computers worden gemaakt en in een winkel waar computers worden verkocht.

Doorstuderen:
Met een positief doorstroomadvies kun je doorstromen naar de opleiding Medewerker Beheer ICT op niveau 3.

Duur

Deze opleiding duurt 3 jaar.

Open dagen (4)
DatumOpen dag
06-06-2012Informatiemarkt ROC Aventus
ROC Aventus - Techniek, Apeldoorn
06-06-2012Informatiemarkt ROC Aventus
ROC Aventus - Techniek, Deventer
23-06-2012Informatiemiddag
ROC Aventus - Techniek, Deventer
06-06-2012Informatiemarkt ROC Aventus
ROC Aventus - Techniek, Zutphen
Opleidingen (0)
OpleidingNiveau
Steden (26)
StadLand
AlmeloNederland
AmersfoortNederland
ApeldoornNederland
BoxmeerNederland
BredaNederland
Den HelderNederland
DeventerNederland
DoetinchemNederland
DokkumNederland
DrachtenNederland
EindhovenNederland
EmmeloordNederland
EmmenNederland
HarderwijkNederland
HelmondNederland
LeeuwardenNederland
LeidenNederland
NijmegenNederland
RoosendaalNederland
RotterdamNederland
SneekNederland
TerneuzenNederland
VeghelNederland
ZoetermeerNederland
ZutphenNederland
ZwolleNederland
Opleidingen (0)
OpleidingNiveau
Geen kwaliteits gegevens beschikbaar
Beroepen (2)
BeroepSector
VerkoperEconomie/Handel/Management
ComputertechnicusTechniek

Informatie over
Service medewerker ICT (oude studieroute)

Bij welke instellingen kun je Service medewerker ICT (oude studieroute) volgen?

(30) instellingen gevonden

Wanneer zijn er open dagen voor Service medewerker ICT (oude studieroute)?

(4) open dagen gevonden

In welke steden kun je Service medewerker ICT (oude studieroute) volgen?

(26) steden gevonden

Wat kun je worden met Service medewerker ICT (oude studieroute)?

(2) beroepen gevonden

Login
Close
Log in of maak een profiel aan
Mijn algemene gegevens
Mijn profiel & voorkeuren voor opleidingen
Mijn favorieten
Mijn brochures
Mijn blogs
Close
Brochures
Close
Open dagen
TODO :: Order subscription form here...