Communicatie
Christelijke Hogeschool EdeOver deze opleiding
Niveau
Hbo
Graad
Bachelor
Vorm
Voltijd
Sector
Taal en Communicatie
Goede communicatie houdt mensen bij elkaar. Communicatie is het cement van de samenleving. Bij de opleiding Communicatie leer je op een goede en doordachte manier je boodschap naar buiten te brengen.
Creatief, organiseren, spreken en schrijven; het zit allemaal in deze opleiding. Je leert allerlei beroepsvaardigheden, zoals: copywriting, grafische vormgeving, presentatie- en gesprekstechnieken, evenementenorganisatie en projectmanagement. Dit is typisch een opleiding waar je leert door te doen. Je schrijft persberichten, advertentie-, folder- en brochureteksten, je ontwikkelt posters en websites, je maakt voorlichtingsfilms. Maar communicatie is meer dan alleen uitvoerend bezig zijn. Juist het strategisch nadenken en planmatig werken is een belangrijk onderdeel. Kortom: een veelzijdige opleiding voor een uitdagend beroep.
Toelatingseisen
C&M
met Wiskunde A of Wiskunde B
E&M
Volledig toelaatbaar
N&G
Volledig toelaatbaar
N&T
Volledig toelaatbaar
Bindend studieadvies
Aan het eind van jouw eerste studiejaar moet je aan onderstaande minimale eisen voldoen om jouw opleiding te kunnen vervolgen:
Het aantal perioden.
Periode: 12
Het aantal studiepunten die je behaald moet hebben. Voor elk vak dat je met een voldoende afsluit, krijg je studiepunten.
Minimale ECTS: 50
Hoe wordt deze opleiding beoordeeld?
Deze opleiding
Communicatie
|
Landelijke gemiddelde | Verschil | |
---|---|---|---|
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de sfeer op de opleiding.
Sfeer
|
9.2 | 8.2 | 1 |
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over docenten, denk bijv. aan de deskundigheid van docenten
en de bereikbaarheid en betrokkenheid van docenten.
Docenten
|
8.3 | 7.5 | 0.8 |
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de kwaliteit van de studiebegeleiding door de opleiding, denk bijv. aan de mogelijkheid tot en kwaliteit van begeleiding en de mate waarin de opleiding initiatief neemt in begeleiding.
Studiebegeleiding
|
8.3 | 7.6 | 0.7 |
Het gemiddelde tevredenheidsoordeel (schaal van 1-10) van studenten over de studiefaciliteiten, denk bijv. aan de computerruimtes, de bibliotheek en de ICT-faciliteiten.
Studiefaciliteiten
|
8.7 | 7.5 | 1.2 |
Totaalscore
|
8.1 |
Toon meer